ILF Neurofeedback a Terapie

„Věřím v sebeuzdravný proces v každém z nás.
A ráda vám ho pomohu objevit i ve vás.“

Mentoring Martina Poláková

Doprovázení a podpora

To, čemu se nejvíce věnuji, je doprovázení klientů v jejich procesu změny či v jiných životních krocích.

V rámci svých konzultací vám nabízím plně přijímající a otevřený prostor pro témata, která se rozhodnete přinést.

Společně tak budeme zkoumat nové pohledy na vaši situaci, objevovat nové cesty k řešení nebo uzdravovat vaše rány a bolesti.

Jaké techniky během mentoringu využijeme?

Při konzultaci pracuji s různými technikami, které jsem načerpala v absolvovaných výcvicích. Nejčastěji pracuji formou vizualizací, prací s dechem či pohybem. V terapii pracuji s procesem Compassionate Inquiry dle Dr. Gabora Maté či tréninkem ILF Neurofeedback. Vše, co předávám svým klientům, jsem sama na sobě zažila a mnohokrát vyzkoušela.

Oblasti, na které se můžeme společně zaměřit

- partnerské vztahy
- vztahy s rodiči i dětmi
- sebehodnota a vnitřní zdroje
- životní cíle a kariéra
- některé zdravotní symptomy (ILF Neurofeedback)

Doprovázení je vhodné využít ve všech vztahových oblastech. Nejen při řešení partnerských témat, ale hlavně ve vztahu sám k sobě a ve svém seberozvoji. Důležitým cílem je najít vlastní zdroje pro uvolnění napětí a překonávání překážek.

Jak budou naše setkání vypadat?

Sejdeme se osobně nebo online.

První tři setkání budou seznamovací a budeme společně hledat hluboký cíl naší spolupráce. Již během těchto setkání vás budu provázet vašimi pocity a překážkami, na které možná narazíme. Nicméně věřím, že k objevení vašich vnitřních nástrojů je třeba určitý čas a vytrvalost.

Postupně pak v dalších setkáních budete prohlubovat svoji dovednost využívat svoje vnitřní zdroje k práci s vlastní energií. Pokud to bude pro proces vhodné, budu vám předávat i jednotlivé techniky pro vaši domácí praxi.

Cena terapie

Cena 1 setkání:
1 500 Kč

Cena 3 setkání:
4 000 Kč

Sezení obvykle trvá 1,5 hodiny. Na setkání, prosím, přicházejte v přesný čas. Pokud sezení zrušíte méně než 48 hodin před domluveným termínem, uhradíte 70 % ceny.

Slova mých klientů

Mentoring recenze - Simona

Po sezení s Martinou jsem prožívala pocit hluboké vděčnosti a radosti za všechna ta zásadní uvědomění, ke kterým mě Martina svým laskavým a jemným provázením dovedla. Dokázala se na mě nacítit natolik, že přesně věděla, jak a kam má mou cestu do podvědomí vést, abych z našeho koučinku vytěžila maximum.

Díky Martině jsem byla schopna se napojit na části, které byly ukryty hluboko ve mně, a jejichž zvědomění mě nesmírně posunulo toužebným směrem. Martino, děkuji Ti a přeju každé tvé klientce důvěru v tvé schopnosti - pak se dějí doslova zázraky.

-Simona P.-
www.simonapiluri.com

Recenze Mentoring - Martina Poláková - Iva V

"Mentoring s Martinou mi přinesl úplně nový pohled na moje dlouholeté trápení, jehož příčinou byla obrovská vina. Věci, které jsem si roky vyčítala, se po jejích slovech rozplynuly ve vlně lásky a soucitu. Taková úleva! Toto poznání předávám dál, a tak Martinky medicína pomohla i dalším lidem v mém okolí.

Citlivý přístup, laskavé držení bezpečného prostoru, široké znalosti práce s tělem i duší, tolik zkušeností... Mentoring s Martinou můžu jen doporučit. Moc za něj děkuji."

-Iva Vašková-
www.zakonpritazlivostiprodeti.cz

Recenze Martina Poláková - Andrea

Martina, je úžasná žena, s kterou jsem se seznámila před mnoha lety. Sleduji její práci již dlouho a vidím člověka, který opravdu nalezl smysl svého života v pomoci druhým.

Její nabyté životní zkušenosti obohacené o léta studií z ní udělali skvělou koučku, která Vás vrátí k sobě samým a skrze její terapie Vám tak umožní naplnit svůj nejvyšší potenciál. Mě osobně pomohla v mnoha situacích, ať šlo o partnerství, sexualitu, rodiče, práci s kvantovým polem atd. nebo přímo již o projev nemoci na mém fyzickém těle.

Doporučuji všem, kteří se vážně chtějí posunout. Všem, kteří ocení kvalitu a vysokou profesionalitu.

-Andrea B.-
www.andreabilicova.cz

TOP